MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 8593291
nr 859 3291
Fåtölj
Erik Wörtz, 'Kolding'Teak/skinn, för IKEA, 50-tal
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 november 2013
kl 19:18:33
4/11 19:12:13
11 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal